Шукати в навушниках чи без?

Шукати в навушниках чи без?

Це питання досі є суперечкою для багатьох професійних і досвідчених шукачів скарбів. І ці спори мають під собою основу.

Давайте розглянемо пошук без навушників:

Пошук при працюючому динаміку має ряд мінусів. Основний недолік - це, звичайно ж, енергоспоживання. Динамік у усіх приладів налагоджений таким чином, що почути можна за декілька десятків метрів. При працюючому без навушників динаміку споживання батарей приблизно на 30-35 відсотків більше. Погодьтеся, що ця цифра не маленька, особливо, коли батареї на рахунку і немає можливості їх купити або зарядити.

Є ще один явний мінус. Якщо ви проводите пошуки зовсім поряд з населеним пунктом (а таке буває не рідко, то, як мінімум, це притягне увагу роззяв, ну а як максимум інтерес співробітників поліції, яких можуть викликати стурбовані жителі. Якщо ж говорити про ранній ранок, коли велика частина шукачів любить проводити пошуки, то по росі в тумані і в повній тиші, звук долає набагато більші відстані, ніж вдень або увечері.

Це знову може викликати невдоволення серед місцевого населення, яке може бути розбуджене Вами.

Також велика кількість звуків украй погано впливає на проведення пошуків. Якщо декілька пошукових систем ходять поруч, то їх звуки починають заважати один одному, а тим більше, якщо у них однакові прилади, що трапляється нерідко у початкуючих компаній шукачів.

Сторонні звуки можуть вас відволікати: машини, птахи, вітер у вухах і так далі. У навушниках такого не станеться.

А тепер розглянемо мінуси і плюси пошуку в навушниках.

Плюс: усі сигнали чутні дуже чітко, і ніщо не може вас відвернути. Якщо пошуки проводяться ранньої весни або пізньої осені, то навушники непогано захищають вуха від холоду. Пошук в навушниках не притягає сторонніх слухачів і зайвий раз дає зрозуміти, що ви зайняті справою. Але є і ряд мінусів :

Людина, захоплена пошуком в навушниках, не помітить, якщо до нього підберуться ззаду. У віддалених частинах нашої країни є шанс отримати по голові і залишитися без техніки і всього, що було в кишенях. Якщо температура почне підніматися, і сонце смажитиме, то вуха почнуть потіти, що приведе до засмічення навушників. Ну і як останній аргумент проти навушників - наявність дротів, які постійно намагаються порватися, вилетіти з гнізда або ж просто заважати вашим маніпуляціям, хоча ця проблема скоро, очевидно, відпаде, оскільки вже випускається ряд моделей металлодетекторов, які мають безпровідний зв'язок з навушниками.

У цьому пункті вирішувати тільки Вам, що саме вам до душі.

←  Поліпшити глибину пошуку металошукачем і заощадити гроші? Пошук кладу металошукачем  →
Оставить комментарий

Пока нет комментариев.

captcha