Пошук кладу металошукачем

Пошук кладу металошукачем

Останніми роками це заняття - пошук з використанням металошукача окремих монет і кладів стало досить популярним. Це пов'язано не стільки з поняттям підвищення свого добробуту, скільки із захоплюючим хобі, що передбачає цілий день перебування на свіжому повітрі. При цьому хобі, що підігрівається інтересом у вигляді знахідок різних монет і цікавостей.

Не усі знахідки мають монетарну цінність (тобто можуть бути продані за гроші). У тому числі і знайдений клад металошукачем те ж може мати скромну цінність.

Пошук кладу металошукачем

Чому пропонується шукати клад металошукачем?

Металошукач досить спрощує процес пошуку кладу.

Досить часто нам необхідно спершу локалізувати вірогідне місце, де розташований клад. Для цього і використовується металошукач. Він дозволяє знайти металеві предмети, які досить давно супроводжували побут людини.

Крім того, якщо клад металевий (а саме зараз ми такий і розглядаємо), те металошукачем його легко виявити.

Яка вірогідність знайти клад?

Вірогідність досить велика.

Раніше не було сейфів або банків. А в ті часи, коли банки вже були, не усі ними користувалися. Набагато надійніше було закопати монети в землі. Чому це було надійніше:

Монети завжди були під рукою, їх завжди можна було у будь-який момент дістати

Раніше часто траплялися пожежі. І якщо будинок згорав, то монети в землі залишалися цілими

Більше того, закладки монет робили часто, і це було правилом. Т.я. у разі, якщо будинок згорав, то на цю закладку його можна було і побудувати наново.

Де закопували клад?

Клад закопували, як правило, в приміщенні. Це міг бути і сам будинок, і сарай поруч. Перевага в тому, що у момент закладки (чи вилучення) вас ніхто не бачить. І узяти з нього можна у будь-який момент, і часто докласти щось до нього.

Але так само клад закопували і зовні удома. Такий клад не повинні були часто діставати. Це міг бути великий об'єм грошей, який закопували на тривалий термін. Чи для того, щоб тимчасово зберегти, до вирішення небезпечної ситуації (наприклад від розбійників на дорозі).

Чи завжди шукачі скарбів знаходять клад у своїх поїздках?

При пошуку кладу не завжди супроводжує удача. Тому може бути багато причин. Від рельєфу місцевості і погодних умов до простого везіння.

Дуже багато фантастичних речей і небилиць розповідають про пошуковиків, що знайшли або шукають клади. Все набагато простіше. Пошук кладу пов'язаний з енергетичними потоками. Це загалом... А зокрема, від настрою і стану самої людини і від енергетики місця.

Дуже часто буває, що ті, хто дуже хоче знайти клад, якраз його і не знаходять.

А ті, хто простіше до цього відноситься, часто натикаються на нього.

Все пов'язано саме з Вами, як Ви відчуваєте енергетику місця, як Ви налаштовані на пошук, як Ви упевнені, що знайдете клад.

(Ті, хто не упевнений або заздалегідь сказав, що не знайде його, дійсно, його не знаходить).

Як налаштовуватися на пошук кладу?

Це складно передати словами. Це - на рівні відчуттів.

Це можна зрозуміти, коли знаходиш клад, а потім аналізуєш свої відчуття.

Швидше за все ніхто не зможе відповісти на це питання, тільки Ви самі.

Професійні шукачі скарбів

Є люди, які професійно шукають клади. Ніде не працюють, а заробляють на життя тим, що продають свої знахідки.

Ці люди мають багатий досвід пошуків. Вони проробляють велику, як розумову, так і фізичну роботу.

Знаючи заздалегідь, де зазвичай попадаються клади, вони просто досліджують ці місця.

Для них важливо, щоб раніше них на цьому місці не було раніше інших пошуковиків. Чи орієнтуються на оповідання місцевих жителів.

Наскільки вони зуміли розбагатіти цим ремеслом - це складне питання. Ніхто особливо не розповсюджується про таке зі зрозумілих причин.

Тому ми схильні розглядати пошук кладів з металошукачем як хобі.

Де шукати клад?

  • Найбільш простий і очевидний спосіб знайти місце, де шукати клад - це порівняння старих карт і сучасних. Далі пошук здійснюється на місці зниклих сіл.
  • Другий варіант, досліджувати супутникові карти і визначати точки найбільш вірогідного поселення людей і досліджувати саме в цих місцях.
  • Третій варіант, використати карти грунтів. Відомо, що на місці старих поселень грунт - чорний. Відповідно різку зміну типу грунту те ж може говорити про те, що там могло бути старе поселення.
  • Четвертий варіант - спиратися на оповідання місцевих жителів.
←  Шукати в навушниках чи без? Найлегший металошукач  →
Оставить комментарий

Пока нет комментариев.

captcha