Подорожі з металошукачем на плечі

Подорожі з металошукачем на плечі

У сезон відпусток самий час відправитися зі своїм металошукачем в далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не лише в якості туристичного об'єкту, але і у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Проте для шукача скарбів встає серйозне питання, а чи дозволений металлопоиск в цьому регіоні, і чи безпечно шукатиме клади в невідомому місці.

Якщо пошук з детектором заборонений, то транспортування устаткування буде марною витратою грошей і зусиль, а враження зіпсовані, тому краще завчасно поцікавитися про подібні заборони.

У яких країнах можна або не можна копати з металошукачем?

Найлояльніші закони до шукачів скарбів існують на батьківщині металлодетекторов - США, де пошуки можна проводити без яких-небудь обмежень. Проте на території приватної власності можуть виникнути проблеми, оскільки в Америці шанують права власників і за несанкціоноване вторгнення можна отримати покарання, тому краще обходити стороною приватні володіння або спробувати домовитися про дозвіл з власником. Такі ж закони діють на батьківщині металошукачів Minelab - в Австралії.

Пошук тут нічим не обмежений, хоча в порівнянні з іншими континентами кількість цінних знахідок тут не дуже вражає, та зате це рай для золотошукачів, оскільки Австралія багата на золотоносні родовища.

Більшість європейських країн або забороняють пошук з металошукачем, або вводять строгі обмеження, особливо це стосується історичних місць, які в Європі зустрічаються на кожному кроці. Найлояльнішою до шукачів скарбів європейською країною є Великобританія, але для пошуку історичних реліквій треба дозвіл, хоча його досить легко отримати. До того ж якщо знахідка має історичну цінність, то її можна продати прямо на місці, британські музеї користуються пріоритетом при купівлі реліквій. Наступні по лояльності до любителів скарбів країни в Європі - це Польща і Франція, де на пошук в історичних місцях також треба отримати дозвіл.

Єдине місце в Європі, де немає ніяких обмежень на металлопоиск - один з Канарських островів Тенерифе. Проте не все так сумно для шукачів скарбів, у багатьох країнах, у тому числі європейських дозволений пляжний пошук. Багато готелів вітають таку розвагу, але найчастіше вимагається отримати дозвіл адміністрації і бажано письмово, щоб уникнути конфіскації приладу. У деякі країни навіть заборонено ввозити металошукачі, не то що проводити пошуки.

До таких держав відносяться Йорданія, а щоб провезти детектор в Єгипет і Туреччину треба спеціальний дозвіл. Досвідчені шукачі скарбів в таких випадках пускаються на хитрощі, розбираючи детектор на частини, щоб було незрозуміло, що це за прилад.

Більшість бідних країн в Азії, Африці і Америці дозволяють шукачам скарбів займатися своєю улюбленою справою, проте там існує інший ризик. Ця розвага збирає багато цікавих місцевих жителів, які супроводжують шукача скарбів по п'ятах. Мало того, що не дуже приємно проводити пошуки в товаристві галасуючих підлітків і нав'язливих дорослих, такі походи можуть закінчитися в поліції, якщо комусь з місцевих не сподобається ваша поведінка. Але з іншого боку можна пошукати більше безлюдні місця, де повезе більше.

Серед малозабезпечених країн виключення складає тільки Куба, яка не дивлячись на свою тотальну бідність повністю заборонила пошук з металошукачем.

←  Пляжний пошук: особливості, труднощі і стратегія Варіанти налаштування балансу грунту металошукачів  →
Оставить комментарий

Пока нет комментариев.

captcha