3 корисних поради по пошуку золота

3 корисних поради по пошуку золота

Всім зрозуміло, що чим більше часу проводиш на пошуку, тим більше шансів на успіх. Терпіння і праця - ось головна порада. Але є і інші ділові поради про пошук золота.

1. Перевіряйте кущі.

Багато хто з нас частенько шукає тільки на відкритих просторах, і такі ділянки рідко коштують незайманими. А ось там, де шукати важко - під кущами, біля каменів - варто спробувати пошукати. Особливо це стосується золотих самородків. Якщо шукаєте в руслі старої річки, то на місці великого каменю або кущика, що виріс на підвищенні, могла бути природна перешкода, пастка для золота.

2. Оптимізуйте свій МД.

Настроюйте і оптимізуйте свій металошукач. Як і в ситуації з автомобілем або комп'ютером, заміна деталей призводить до поліпшення продуктивності. 

Наприклад, можна узяти змінну котушку. Для золота краще всього підходять котушки Coiltek серії Elite, помітно підвищують продуктивність приладу. Coiltek винайшов і розробив котушку з плоским намотуванням, до того ж завжди був лідером ринку. Ще регулюйте довжину штанги так, щоб з металошукачем було легше ходити. Чи використайте розвантаження. Так ви проходите довше. Додатково рекомендується все ж брати якісні навушники. Буде чіткіше і ясніше звучання, а також його посилення.

3. Використовуйте справну техніку.

Справний і якісно налаштований прилад - запорука успішного пошуку. Якщо функціональність Вашого металошукача порушена - на допомогу прийдуть численні сервісні центри з ремонту такого типу приладів. Вийшла з ладу певна запчастина? Не біда.

Магазин запчастин Strument.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий ассортимент деталей під будь-яку техніку.

4. Використайте GPS.

Якщо ви забираєтеся в такі нетрі, де телефон не ловить, використайте портативний GPS. А так зазвичай можна знайти додаток. Навчіться ним користуватися, складати треки. Це не стільки для того, щоб не заблукати, але й для того, щоб ви могли відстежувати, де пройшлися, що пропустили, куди попрямувати далі. Так неохоплених місць буде менше.

Наостанок дві банальності: не махайте широко котушкою, робіть помахи ближче один до одного, не пропускайте ділянки землі без обстеження. Друге - копайте все. Золото відмінно залітає в чернину майже на усіх металошукачах.

Ну що ще сказати? Данина на копові - здорово, а день, коли піднімаєш золото - ще краще. Удачі!

←  Чи потрібен пінпоінтер для пошуку?
Оставить комментарий

Пока нет комментариев.

captcha